Par mums

Valūtas konvertētājs

Laikapstākļi lielākajās Eiropas pilsētās

SIA "Lukss Auto" ir pasažieru pārvadātāju uzņēmums, kas savu darbību uzsācis 2007. gadā. Uzņēmums piedāvā pasažieru  pārvadājumu pakalpojumus. Mums ir ilggadēja darba pieredze transporta pakalpojumu sniegšanas jomā. Šo gadu laikā mēs esam sevi pieradījuši kā drošu partneri saviem klientiem un esam ieguvuši bagātu pieredzi apkalpojot seminārus, kultūras, sporta un svinīgus pasākumus ,kā arī veicot transfēra un biznesa braucienus Latvijā, un  ārpus tās robežām. SIA „Lukss Auto” piedāvā iznomāt augsta līmeņa autobusus darījuma braucieniem, izklaides pasākumiem un ekskursijām pa Rīgu, Baltijas valstīm, Krieviju un Eiropu.


Mūsu firmas komandā  strādā augsti kvalificēti autovadītāji ar lielu darba pieredzi tūrisma autobusu vadīšanā.


Uzņēmumam ir visi nepieciešamie sertifikāti, licences, kas apliecina mūsu kompetenci un tiesības veikt pasažieru pārvadājumus Latvijas, Eiropas kopienas un citu valstu teritorijā.


SIA "Lukss Auto" ir nodrošinājis transportu tādos lielos pasākumos, kā Eiropas čempionāts futbolā, dziesmu un deju svētki, dažādās konferencēs. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar tūrisma firmām, pašvaldībām, veicam skolēnu un darbinieku pārvadājumus.


Mūsu piedāvātie autobusi ir aprīkoti ar visu ceļošanai nepieciešamo aprīkojumu- gaisa kondicionieris, DVD monitori, ērti atlaižami sēdekļi, bagāžas nodalījums, audio , mikrofons, nelielu virtuvi (ūdens sildītājs, iespēja uzvārīt kafiju vai tēju), ledusskapi, tualeti.

Autobusus izīrējam organizācijām, kā arī privātpersonām un visiem kam ir nepieciešams komfortabls pasažieru transports.


Veicam arī uzņēmumu darbinieku pārvadājumus uz/no darba vietām.


Vairāk informācijas par piedāvātajiem autobusu modeļiem, to aprīkojumu un vietu skaitu Jūs atradīsiet sadaļā /Mūsu transports/.

CENAS tiek aprēķinātas katram klientam individuāli un tās mainās atkarībā no:

 

  • autobusa izmēra,
  • stundu skaita,
  • nobrauktiem km,
  • dienu skaita,
  • kā arī citiem faktoriem.


Lūgums sūtīt uz e-pastu sava brauciena aprakstu, un dienas laikā mēs sniegsim atbildi par izvēlētā brauciena izcenojumu.


Patstāvīgiem klientiem tiek piešķirtas patīkamas atlaides!


Sazinieties ar mums – priecāsimies palīdzēt!
Mēs Jums garantējam, ka darbojamies Jūsu interesēs.

© lukssauto.lv 2020 EASY.LV Interneta resursu reitings